Вантажні перевезення

МАГ ТРАНС - українська транспортна компанія, яка працює на міжнародному ринку перевезень із 2008 року. Компанія має власний парк вантажних автомобілів MAN TGX (Euro 5) з напівпричепами об’ємом 100м3. Основною сферою діяльності є реалізація напрямків Європейський Союз – Україна - Європейський Союз.

Для зручності наших клієнтів, увесь автопарк МАГ ТРАНС обладнано сучасною системою GPS-моніторингу, що дозволяє відслідковувати вантаж у режимі реального часу в форматі 24/7. Ви можете бути впевнені, що Ваш вантаж в безпеці, адже всі транспортні засоби та вантажі застраховано.

МАГ ТРАНС – це команда висококваліфікованих спеціалістів із багаторічним досвідом роботи у галузі транспорту та логістики. Наші менеджери мінімізують участь клієнта в процесі перевезення, а водії швидко та якісно доставлять товар у будь-який пункт призначення.

Крім того, ми маємо експедиційний відділ, який може організувати різні види перевезень.

Залежно від потреб замовника та специфікації товарів ми забезпечуємо перевезення вантажу:

  • FTL
  • LTL (від 10 кг)
  • перевезення вантажів із контролем температури (холодильні камери, ізотерми)
  • транспортування товарів ADR
  • перевезення вантажів відповідно до Конвенції МДП
  • надгабаритні перевезення

Всі експедиційні транспортні засоби ретельно перевірені та підписані з нами для постійної співпраці. Увесь транспорт та вантажі застраховано. У випадку перевезення вантажів високої вартості, вони окремо страхуються для кожного випадку.

Також у нас є асоційовані компанії для здійснення транспортно-експедиційних робіт:

ТОВ "Траст", ФОП Магалецький, ФОП Давидович.

Надайте умови співробітництва, напрямки експорту чи імпорту, частоту поставок та вимог, і ми підготуємо пропозицію спеціально для вас.

Ми раді відповісти на поточні запити щодо перевезень та готові обговорити кожну пропозицію і зробити наші ціни найбільш конкурентоспроможними.

Маг транс - це
Надійність
Довіра
Швидкість
Gps-контроль
14000 тонн вантажу щомісяця
Успіх
Нам довіряють
МАГ ТРАНС – Ваша магічна доставка